O nás

Obrázek o nás

Vítejte v realitní kanceláři Hošek Estate, která se pyšní maximální bezpečností a transparentností v oblasti realitního trhu. Zajistíme pro vás služby týkající se prodeje či nákupu nemovitostí, výkupu nemovitostí, prodeje developerských projektů a také právní či finanční služby.

Budeme Vaším spolehlivým partnerem v oblasti realit

Zakládáme si na poskytování kvalitních a komplexních služeb v oblasti realit. Zprostředkujeme pro Vás prodej i nákup nemovitosti, výkup nemovitosti, poskytujeme odbornou pomoc při získání hypoték a nabízíme kompletní finanční poradenství. Máme také zkušenosti s developerskými projekty a zrealizujeme úspěšný prodej i toho vašeho.

Vaše bezpečnost je naší prioritou

Zajistíme, aby všechny realitní obchody proběhly bezpečně, a proto pro ochranu Vašich finančních prostředků využíváme pouze advokátní úschovu, která je bezpečnější než úschova realitní.

U nás se budete cítit jako VIP

Ke každému našemu klientovi přistupujeme individuálně a poskytneme Vám nadstandardní servis v jakékoliv fázi procesu. Postaráme se o to, aby se pro Vás stal realitní obchod příjemným zážitkem a vždy jste na něj s radostí vzpomínali.

Vždy děláme pouze trojstranné rezervace

Rezervační smlouva, která chrání zájmy kupujícího i prodávajícího, je základ. A aby byl pro Vás celý proces ještě bezpečnější a transparentnější vyhotovujeme vždy trojstrannou rezervační smlouvu mezi námi, kupujícím a prodávajícím. 

Naši odměnu si vybíráme až po uzavření celého obchodu

Naši odměnu si vyplatíme z úschovy až po uzavření celého realitního obchodu. V případě odstoupení od rezervace si zálohu nenecháváme, ale rozdělíme si ji s majitelem nemovitosti.