Služby

Ať už potřebujete spolehlivého partnera pro nákup nemovitosti nebo potřebujete nemovitost prodat co nejrychleji, jsme tady pro Vás. Nabízíme komplexní realitní služby v okolí města Brna a celé Moravy.

Služby obr

Nákup a prodej nemovitosti

Zprostředkujeme pro Vás prodej či nákup nemovitosti bezpečně a s jistotou. Dbáme na profesionální a osobní přístup, díky kterému budete na celý realitní obchod rádi vzpomínat.

Výkup nemovitosti

Dostali jste se do nečekaných finančních problémů, nebo prostě potřebujete prodat Vaši nemovitost co nejrychleji? Nenecháme Vás ve štychu. Nemovitost od Vás vykoupíme a peníze můžete mít na účtu do 48 hodin.

Prodej developerských projektů

Zajišťujeme komplexní servis pro developery od A do Z. Začínáme vytvořením webové prezentace, zajištěním online i offline marketingu, zřízením kontaktního místa, pokračujeme prodejem bytových jednotek, řešením prohlídek, rezervací a kupních smluv. Končíme předáním bytu novému vlastníkovi.

Služby obr 2

Vyjednávání mezi stranami

Chcete vyjednat maximum? Zastoupíme Vás ve vyjednávání o podmínkách transakce ať už nemovitost prodáváte či kupujete. Díky našim dlouholetým vyjednavačským zkušenostem pro Vás vyjednáme ty nejlepší obchodní podmínky a ušetříme Vám čas i peníze.

Finance a investice

Pomůžeme Vám se získáním financí pro vaše vysněné bydlení. Zajistíme pro Vás výhodnou hypotéku nebo třeba pojištění Vaši nemovitosti. Poradíme Vám také na poli investic a finančního plánování.

Kontaktní formulář

Chcete se dozvědět více?
Vyplňte formulář a my Vás budeme kontaktovat.

*
*
*
phone: fullname: